Depilacja dla kobiet

Wiele kobiet skarży się na nadmierne owłosienie różnych partii ciała. Golenie maszynką daje krótkotrwałe efekty, depilator jest bolesny i nie radzi sobie ze zbyt krótkimi, jak i również długimi włoskami, a żele i wosk czasami podrażniają skórę.

Z pomocą przychodzi im jednak depilacja. Z depilacji mogą korzystać kobiety w różnym wieku. Miasto Białystok posiada wiele gabinetów kosmetycznych zajmujących się depilacją.

Na czym polega depilacja?

depilacjaDepilacja jest zabiegiem redukującym zbędne owłosienie przy użyciu odpowiedniej długości fali światła lub też z wykorzystaniem lasera. Pierwszy rodzaj depilacji jest bardziej ekonomiczny i praktycznie bezbolesny w porównaniu z depilacją laserową.

Depilacja światłem daje trwalsze i szybsze efekty i pozwala na indywidualne dopasowanie zabiegu do każdego klienta. Emitowane przez specjalne urządzenia światło dociera do mieszka włosowego i powoduje jego obumieranie. W tym wypadku redukcja owłosienia jest stopniowa. Włosy po kilku dniach od depilacji same wypadają i z reguły już nie odrastają.

Przeciwwskazania do stosowania depilacji

Istnieje kilka przeciwwskazań, by depilacja mogła być stosowana. Jest to przede wszystkim ciąża i karmienie piersią, nowotwory skóry, uczulenie na słońce, tatuaże, zaburzenia krzepnięcia krwi.

Redukcja owłosienia nie jest inwazyjnym zabiegiem, jednak wymaga naświetlenia światłem głębszych warstw skóry. Depilacja nie powinna być również stosowana poniżej 18 roku życia. Każdy salon kosmetyczny Białystok doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Depilacją nie powinny się interesować osoby o osłabionym systemie odpornościowym.

Skuteczna redukcja owłosienia

Obecnie depilacja jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Depilacja daje trwałe efekty już przy kilku zastosowaniach. Zabiegi wykonuje się co kilka tygodni. Gabinet kosmetyczny Białystok dba przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów. Depilacją można usunąć owłosienie z różnych części ciała.

Skomentuj ten tekst moherowy

Musisz się zalogować aby móc komentować.