Poszukiwania dobrego łożyska

Polska jest jednym z krajów, które wspierają globalny rynek w produkcji artykułów przemysłowych. Łożyska stanowią jej istotny element i wykorzystywane są, między innymi do: silników, maszyn, urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych.

Niewielu z nas wie, że w 2000 roku wartość polskiego kapitału na rynku łożysk tocznych wynosiła około 113 milionów euro, a rodzime produkty zaczęły stanowić konkurencję dla rosyjskiego asortymentu. Byliśmy drugim, co do wielkości rynkiem zbytu na obszarze Europy Wschodniej i z roku na rok notowano wyższą sprzedaż artykułów przemysłowych.

łożyskaNagły wzrost produkcji łożysk związany był z rozwojem motoryzacji, a Polska stała się wówczas jednym z ważniejszych eksporterów. Specjaliści przewidują, że w następnych latach- pomimo wzmożonego importu krajowi producenci będą z trudem zaspokajać potrzeby zmotoryzowanych.

Dobry hurtownik łożysk?

Firma „Metal-Market” rozprowadzająca wysokiej jakości łożyska, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i już od 1991 roku rozprowadza profesjonalne łożysko. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel przyczyniły się do licznych sukcesów spółki zajmującej się sprzedażą łożysk. Wśród nich wymienić można kilkukrotny udział w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Energetyki i Metalurgii w Katowicach czy stałą współpracę ze specjalistami z zagranicy. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, by ich produkty spełniały kryteria jakości i cieszyły się uznaniem wśród ich użytkowników.

Jakie łożyska i inne elementy znajdziemy w ofercie?

Spośród produktów oferowanych przez spółkę, wymienić można: wiele rodzajów łożysk kulkowych, baryłkowych, stożkowych, walcowych, igiełkowych i ślizgowo-przegubowych. Wszystkie artykuły dostępne w oddziale firmy są wykonywane z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość, a Państwu bezpieczeństwo i komfort w trakcie jazdy samochodem lub podczas wykonywania innych czynności.

Łożysko w dzisiejszych czasach.

Współcześni dystrybutorzy i producenci muszą dbać o swoich klientów, poszerzając ofertę swojego przedsiębiorstwa i zapewniając odpowiednie warunki cenowe potencjalnym nabywcom. Firma „Metal-Market” posiada najnowsze systemy logistyczne i laboratoria, szkoli kadrę i realizuje terminową obsługę zamówień. Łożyskami zajmują się już od jakiegoś czasu więc łożyskowanie i podobne tematy to ich chleb codzienny. Jeśli szukasz łożyska, firma Metal-Market znajdzie je dla Ciebie.

Skomentuj ten tekst moherowy

Musisz się zalogować aby móc komentować.